درباره

ما

آسانسور و پله برقی درسا بر اساس دانش مهندسی و تجربیات مجموعه مدیریت خود با بیش از 12 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای انواع آسانسور و پله برقی پایه گذاری شده است.

این شرکت عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و نیز دارای مجوز طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن می‌باشد.
فیدار صعود درسا طراحی، فروش و اجرای محصولات خود شامل آسانسور، پله برقی، پیاده روی برقی و … را بر مبنای کیفیت، ایمنی، زیبایی، آسایش و اطمینان قرارداده است.
اصلی ترین هدف ما به عنوان یک شرکت قابل اعتماد در کنار مشتریان خود آنست که با سرعت و دقت نسبت به تأمین نظرات ایشان از جنبه های کیفی و اقتصادی قبل و بعد از فروش اقدام نماییم.
ما کوشیده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش مهندسی محصولاتی با بالاترین سطح کیفی و متناسب با خواستهای مشتریان ارائه نماییم. چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، بر اساس شناخت خواستهای واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود.

درباره شرکت

استاندارد فوق العاده مدیریت عالی

شرکت فیدار صعود درسا در طول مدت فعالیت خود پروژه های بسیار بزرگ و خاص بسیاری را به بهترین نحو اجرا نموده و همواره با تلاشی بی وقفه نسبت به جلب رضایت مشتریان، به عنوان اولویت اول خود اقدام نموده است.

پرسنل نصب و راه اندازی شرکت فیدار صعود درسا از مجرب ترین گروه های نصب در کشور می باشند که اغلب ایشان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر در رشته های مرتبط و به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاه آسانسور می باشند. گذراندن دوره‌ های نصب و استفاده از روش های مدرن نصب توسط ایشان ، کیفیت محصولات شرکت فیدار صعود درسا را تا حد قابل توجهی با دیگران متمایز نموده و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

رئیس هیات مدیره شرکت فنی مهندسی فیدارصعود درسا مهندس رضا جلالی
با سابقه ی 12 سال فعالیت تئوری و تجربی در زمینه ی آسانسور درشاخه های
طراحی _ فروش _ نصب وراه اندازی _ تدریس انواع آسانسور کششی و هیدرولیک
دارنده تندیس بهترین نصاب ایران در سال 1394
دریافت کارت طلايی مدیر فنی درسال 1396
برنده مناقصه پروژه ی برج طوبی درسال 1398
دریافت تندیس بهترین بازرس فنی استان تهران در آبان ماه 1398
بررسی وتجزیه و تحلیل پک های آسانسوری خارجی وارداتی
برگزار کننده دوره های آموزشی آسانسور با سابقه ی 600 ساعت تدریس

برخی از مراکزی که

شرکت درسا با آنها همکاری دارد

کارخانه شدا کیش

آدرس-بیمارستان-کوثر-شیراز-e1647333481439

بیمارستان کوثر

هوانوردی فلای پرشیا

گواهینامه ها

رویداد ها