فروش آسانسور

شرکت فیدار صعود درسا سالیان زیادی است که در زمینه ی فروش، نصب و تعمیر انواع آسانسور فعالیت داشته است. از جمله افتخارات این شرکت می توان به فروش ، نصب و راه اندازی آسانسورهای پیشرفته در سرتاسر تهران اشاره کرد. با توجه به روند چشمگیر ساخت و ساز در تهران نیاز به خرید آسانسور برای این ساختمان های تازه ساخت هم به وجود آمده و گروه فیدار یکی از قطب های قوی در زمینه ی فروش آسانسور به شمار می رود.

 

فاکتورهای مهم

فاکتور های استاندارد زیادی باید در حین فروش آسانسور و خرید آن درنظر گرفته شود.

از عوامل موثر در فروش آسانسور عبارتند از : نوع آن، قطعات آن،نوع ساختمان، قطعات آسانسور، ظرفیت آسانسور و…

تعیین قیمت برای آسانسور با توجه به ظرفیت نفرات داخل کابین، جنس موتور و کشور سازنده ی موتور و تعداد توقف آن در طبقات متفاوت است. به طور مثال : قیمت برای آسانسوری با تعداد نفرات 4 الی 6 نفر، جنس موتور ایتالیایی و تعداد توقف 5 طبقه با قیمت همین مدل آسانسور با موتور ترکیه ای تفاوت دارد. برای اطلاع از قیمت ها میتوانید صفحه ی استعلام قیمت را بررسی کنید .

نوع ساختمان

اینکه ساختمان قدیمی و یا نوساز باشد، در فروش آسانسور و حتی نصب آن موثر است. در یک ساختمان نو و تازه ساز، قطعا می توان آسانسور را با قیمت بیشتری به فروش رساند. چرا که قطعا کمتر از یک آسانسور در ساختمان با عمر بیشتر کار کرده است.

نوع آسانسور

اغلب آسانسورهای موجود در منازل و برج های مسکونی، از نوع هیدرولیکی و کششی هستند. آسانسورهای هیدرولیکی به دلیل سروصدای کمترشان بیشتر خریداری می شوند.

انواع متفاوت آسانسور نحوه نصب متفاوتی دارند. به عنوان مثال، برخی برای نصب به موتورخانه، چاه و ابزارهای خاص نیاز دارند. اما برخی نیز به موتورخانه نیاز ندارند پس در نتیجه زمان نصب و همینطور هزینه کمتری در بر خواهند داشت.

در واقع، آسانسور ها انواع مختلفی دارند. بسته به نوع مصرف می توان از آن ها بهره برد . به طور کلی آسانسور ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

خرید

دقت داشته باشید که قطعات آسانسوری که انتخاب می کنید مرغوب باشند. برند قطعات به این خاطر حائز اهمیت است که قطعات آسانسور باید با یکدیگر به اصطلاح مچ باشند.

تاثیر سرعت در فروش آسانسور

بسته به نوع مصرف سرعت آسانسور ها می تواند متفاوت باشد سرعت آسانسور را می توانید بر اساس ترافیک آن محیط انتخاب کنید. به عنوان مثال چون ترافیک یک مرکز خرید از ساختمان مسکونی بیشتر است پس آسانسور مرکز خرید باید سرعت بالاتری داشته باشد.

پیکربندی

جهت نصب آساسنور، ابتدا تکنسین با بررسی ابعاد آسانسور و بررسی محل نصب و اندازه گیری های محلی که آسانسور در آن قرار می گیرد، شروع به ساخت آسانسور می نماید و در آخر نیز آسانسور را در محل مورد نظر نصب می نماید. شرکت فیدار صعود درسا یکی از شرکت های معتبر در شهر تهران می باشد که در زمینه ساخت و راه اندازی و نصب انواع آسانسور ها فعالیت دارد. مشتریان عزیزی که خواهان ساخت آسانسور برای ساختمان خود هستند، شرکت فیدار صعود درسا بهترین خدمات را به آن ها ارائه می دهد تا رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.